bramy, balustrady, przęsła, automatyka do bram, naprawa, montaż, Reda, Rumia, Trójmiasto

Bramy marki Hormann są badane i certyfikowane zgodnie z wysokimi wymogami normy europejskiej PN EN 13241-1. Posiadają 10 lat gwarancji na powłoki lakiernicze, co dla klienta może to oznaczać tylko jedno- zakup na wiele, wiele lat. Bogate wzornictwo może nadać niepowtarzalny, indywidualny wygląd Twojej posesji.

Bramy uchylne Hormann

Brama uchylna Są przeznaczone do garaży nieogrzewanych i wolnostojących.
Bramy posiadają:
Bramy segmentowe Hormann

Brama segmentowa Bramy segmentowe nadają się do garaży ogrzewanych, jak i nieogrzewanych.
Brama segmentowa ma wiele zalet: W sprzedaży jest bogaty wybór wzorów, dodatków ( przeszklenia,okucia). W komplecie można zamówić drzwi wejściowe, tak, aby drzwi i brama były w jednym wzorze. Opcjonalna maskownica ( szer. 90 mm) zakrywa ościeżnicę boczną wraz z otworami montażowymi.


Bramy rolowane "RollMatic"

Brama rolowana Bramy RollMatic wykonano z aluminium odpornego na korozję i wyposażono w niezawodny, nowoczesny napęd. Aluminiowe profile wypełnione są pianką poiuretanową, co bardzo skutecznie zabezpiecza garaż przed utratą ciepła. Bramę rolowaną można zamówić w 9 kolorach, bądź w wersji Decograin doskonale imitującej drewno. Powierzchnia ta jest wykonana z oklein odpornych na działanie promieni UV. Okleina nawet po latach urzytkowania nie zmienia barwy i jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Producent udziela 10 lat gwarancji na bramę i 5 lat na napęd.

www.pik.biz.pl - metaloplastyka, automatyka do bram, ogrodzenia, bramy, napędy do bram - Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Władysławowo